Wesela

Nadchodzi Wasz wielki dzień, a my pomożemy sprawić, by stał się jeszcze bardziej godny zapamiętania! Nasz zespół zapewnia doskonałą oprawę muzyczną ślubów i przyjęć weselnych – jeśli chcecie usłyszeć muzykę na żywo oraz mnóstwo dobrze znanych wszystkim hitów, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Repertuar dobieramy tak, aby jak najlepiej wpasować się w gusta Państwa Młodych, a jednocześnie, by zapewnić gościom fantastyczną zabawę i zachęcić ich do tłumnego ruszenia na parkiet.

Zespół na wesele – Poznań i okolice

Wszyscy członkowie naszego trzyosobowego zespołu mają wykształcenie muzyczne. Zebraliśmy też mnóstwo doświadczenia, zapewniając oprawę muzyczną na różnych imprezach okolicznościowych i dla uczestników w różnym wieku. Co więcej, płynnie posługujemy się językiem angielskim i niemieckim, dlatego z chęcią zagramy na weselach, na które zaproszono również gości zagranicznych.

Wesele nie może odbyć się bez zabaw integracyjnych, które także poprowadzimy. Gwarantujemy wiele godzin szampańskiej zabawy przy brzmieniu muzyki rozrywkowej, a jeśli chcecie, możecie zamówić też dodatkowe atrakcje dla gości, na przykład fotobudkę, księgę wpisów czy karaoke. Wesela to uroczystości rodzinne, zatem jeśli na swoje przyjęcie zapraszacie gromadkę dzieci, to dla najmłodszych uczestników również możemy przygotować liczne zabawy. Pomożemy sprawić, by było to naprawdę niezapomniane wydarzenie, które przez lata będziecie wspominać nie tylko Wy, ale przede wszystkim Wasi najbliżsi!

Zespół na imprezy okolicznościowe

Zagramy na weselach w Poznaniu, ale i innych miejscowościach na terenie Wielkopolski. W wyposażeniu mamy instrumenty klawiszowe, akordeon, klarnet i saksofon. Możemy zagrać także podczas mszy kościelnej. Skontaktujcie się z nami i przedstawcie nam swoje oczekiwania – z pewnością dobierzemy dla Was ciekawy, energetyzujący repertuar. Szczegóły usługi ustalane są indywidualnie. Zapraszamy do poznania pełnego zakresu atrakcji, jakie możemy zapewnić na Waszym przyjęciu weselnym.

Scroll to Top