O nas

Nasz zespół zajmuje się oprawą muzyczną różnych wydarzeń, przyjęć i uroczystości od wielu lat – działalność rozpoczęliśmy w latach 90. Przez ten czas mieliśmy okazję zabawiać gości wieloma hitami muzycznymi, dostosowując repertuar do gustu klientów, do okazji, z jakich odbywały się przyjęcia, a także do tego, co było (i jest) popularne w radiu. Jesteśmy trzyosobową grupą osób z wykształceniem muzycznym, którzy mogą się także pochwalić umiejętnościami prowadzenia imprez, zabaw integracyjnych i różnych animacji dla dzieci.

Na jakim sprzęcie gramy?

W naszym wyposażeniu znajdują się instrumenty klawiszowe marek Yamaha oraz Roland, gramy także na saksofonie, klarnecie i akordeonie. To właśnie sprzęt świetnej jakości – zarówno muzyczny, jak i nagłaśniający – sprawia, że możemy zapewnić naszym klientom i ich gościom zabawę na najwyższym poziomie.

Prowadzimy różne przyjęcia

Gramy na przyjęciach weselnych, eventach firmowych, wszelkiego rodzaju spotkaniach i zabawach tanecznych. Nie ograniczamy się do żadnej grupy odbiorców. Zapewniamy rozrywkę na imprezach młodzieżowych, przyjęciach dla seniorów i spotkaniach wielopokoleniowych. W naszym zespole płynnie posługujemy się językiem angielskimi oraz niemieckim. Umożliwia nam to prowadzenie imprez, na których zaproszeni są także goście międzynarodowi.

Zapewniamy mnóstwo atrakcji pozamuzycznych

Wiele lat działalności pokazało nam, że dobra zabawa to nie tylko muzyka. Mając to na uwadze, organizujemy też szereg innych atrakcji: karaoke, fotobudkę, księgę gości, małe pokazy cyrkowe, a także tańce integracyjne – na przykład polonez, belgijkę, jerusalemę, tance liniowe, w parach i w kole. Mamy doświadczenie w prowadzeniu zabaw ruchowych dla starszych uczestników; dla dzieci z kolei możemy zorganizować kącik malucha, urozmaicając im czas na przykład przez zabawę bańkami mydlanymi.

Naszą działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Wielkopolski. Odwiedzamy nie tylko Poznań, ale też Piłę, Konin, Kalisz, Leszno, Zbąszyń, Międzychód czy Wronki. Chciałbyś skorzystać z wszystkich zapewnianych przez nas atrakcji? Zapraszamy do kontaktu!

Scroll to Top